Anna Julie Slováčková pouští do světa desku Osudová a videoklip k singlu Pokoj

Dvojnásobnou radost udělala svým příznivcům Anna Julie Slováčková. Vydání její nové desky Osudová provází premiéra videoklipu k singlu Pokoj, který je klíčovou písní celého alba. CD Osudová si můžete objednat online na webu annajulieslovackova.cz. Přibližně týden po vydání desky budou všechny skladby dostupné ke stažení na streamovacích platformách.

Videoklip ke skladbě pokoj: ZDE.

V klipu ve skladbě Pokoj vystupují moji nejbližší – přátelé z dětství, divadla, televize, rodina, celá kapela. Je to doják. Písničku jsme psali společně s Honzou Vávrou, Kristiánem Komedie a Igorem Ochepovskym a myslím, že vznikl fakt chytlavej a krásnej song s velkým poselstvím. Nabádá nás, abychom čas od času každý navštívili uvnitř sebe ten svůj ´pokoj´ – místo, kde je nám dobře a máme tam schované jen ty hezké zážitky, pravé přátele a to, na čem nám záleží,“ říká Anna Julie.

Osudová, druhá deska Anny Julie Slováčkové, vychází v limitovaném počtu. Obsahuje 12 skladeb včetně duetu s Danielem Holým ze skupiny Trocha Klidu a jednoho bonusu. Autory písniček jsou Anna Julie a členové její kapely. Producentem alba je opět Igor Ochepovsky, mix je dílem Filipa Vlčka. Cover desky nafotila dlouholetá Aniččina kamarádka a dvorní fotografka Kristýna Mrzenová, o celý vizuál a grafiku se postarala Mona Lerch.  Pět písniček z nového alba má svůj videoklip: V kruzích, Dálky, Nejsem to já, Prší a leje jako z konve a nejnověji Pokoj.

Nové album se bude křtít 4. října během koncertu v Lucerna Music Baru. Annu Julii kromě její kapely doprovodí také smyčcový kvartet, na jevišti se objeví zajímaví hudební hosté a diváky čeká zážitky našlapaná show. Online prodej vstupenek běží na: goout.net/anna-julie-slovackova